17 грудня 2015 року під головуванням виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Чувпила В.В. відбулось засідання колегії , на якій  були присутніми начальник департаменту з питань кадрової політики та персоналу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Сергій Петрович Ковганич, керівники структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області та інші.

     На порядку денному колегії було розглянуто ряд питань , пов’язаних із проведенням продажу ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності впродовж 2015 року, про якість проведення робіт із землеустрою під час проведення державної землевпорядної експертизи, про стан використання коштів, які надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв. Обговорювався також стан відкриття  поземельних книг на земельні ділянки, які зареєстровані в Державному земельному кадастрі, але Поземельні книги на них не відкриті  та про надання у власність земельних ділянок учасникам АТО,підсумки роботи щодо запобігання та протидії корупції в Головному управлінні.

     За підсумками проведеної колегії роботу Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за вищезазначеними питаннями в цілому визнано задовільною. В деяких територіальних відділах роботу з окремих питань визнано незадовільною, відповідно до рішення колегії буде підготовлено подання про дисциплінарну відповідальність керівників, які допустили у своїй роботі несвоєчасне та неякісне виконання доручень. Внесено ряд пропозицій щодо вжиття заходів до виявлених недоліків та їх усунення.

[layerslider id=”11″]