27.02.2017 року відбулося засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, де було розглянуто такі питання:

  1. Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій  області за 2016 рік.
  2. Про стан виконання планів-графіків з перенесення до Державного земельного кадастру з Державного реєстру земель відомостей про земельні ділянки та відкриття поземельних книг на земельні ділянки, відомості про які внесено до Державного земельного кадастру як «пакетно завантажені», згідно доручень в.о. голови Держгеокадастру О.М. Цвяха №№ 538,539.
  3. Про результати проведення у 2013 році інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та перспективи проведення  інвентаризації з метою внесення в Державний  земельний кадастр відомостей про земельні ділянки лісогосподарського, сільськогосподарського призначення та водного фонду із зазначенням орієнтовного фінансування для виконання робіт.
  4. Про стан продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності на земельних торгах у 2016 році та про заплановані обсяги продажу на 2017 рік.
  5. Про стан розгляду звернень громадян Головним управлінням та територіальними органами Держгеокадастру у Чернівецькій області.

За підсумками проведеної колегії Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області внесено ряд пропозицій щодо вжиття заходів до виявлених недоліків та їх усунення.

1 2 5 8 10 9