18 квітня  2019 року у  Головному  управлінні Держгеокадастру у Чернівецькій області відбулось засідання колегії, яке пройшло під головуванням  начальника Головного управління Ватаманюка Юрія Петровича.

На  нараду запрошено:

– Заступник директора департаменту – начальник відділу планування та фінансування Департаменту фінансового забезпечення Держгеокадастру  – Шинкаренко Володимир Валентинович

– Голова асоціації фермерів Буковини – Гаврилюк Микола Дмитрович

Учасники наради розглянули наступні питання:

 1. Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за 2018 рік.
 2. Про підсумки роботи Відділу у Глибоцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за 2018 рік.
 3. Про підсумки роботи Відділу у Сторожинецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за 2018 рік.
 4. Про стан виконання плану – графіку продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності Головним управлінням Держгеокадастру у Чернівецькій області.
 5. Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року № 688 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення “.
 6. Про стан підготовки та проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографічно-геодезичної і картографічної діяльності та ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).
 7. Про стан виконання планів роботи Управління контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головного управління Держгеокадастру в Чернівецькій області за 2018 рік, та забезпечення стягнення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого ґрунту) без спеціального дозволу за 2017-2018 роки.
 8. Про перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд
 9. Про координацію роботи державних підприємств.
 10. Про стан проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки.
 11. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.