Від початку 2020 року та станом на сьогоднішній день фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області опрацювали 83 запити  на  публічну інформацію. З них 69 запитів  надіслали  громадяни, 9 –  юридичні особи та 5 запитів надійшло від громадських організацій.

Загалом упродовж січня – та початку листопада 2020 на адресу Головного управління Держгеокадастру  у Чернівецькій області  надійшло 83 запити. На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою, у скриньку для листів біля входу) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі з обов’язковими реквізитами, вказанням номеру засобу зв’язку та зворотньої адреси. Просимо зауважити, що на період пандемії COVID-19, в рамках здійснення карантинних заходів особистий прийом громадян не здійснюється,  консультації здійснюються за телефонами:  (0372) 58-95-51, 58-95-52.