Запобігання проявам корупції, Новини, Статті

В Головному управлінні проведено антикорупційне навчання

Відповідно до заходів, передбачених Антикорупційною програмою Держгеокадастру на 2019-2020 роки, з метою запобігання вчиненню посадовими особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, у Головному управлінні Держгеокадастру у Чернівецькій області з 17.02.2020 по 31.03.2020 проведено тематичне навчання  “Черговий етап електронного декларування в Україні. Рекомендації та роз’яснення”.

Посадових осіб Головного управління ознайомлено із роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового контролю від 13.02.2020 року.

Працівникам також надаються відповіді на найбільш поширені запитання, які виникають у процесі подання щорічної декларації за 2019 рік. Так, протягом січня-березня поточного року надано методичну та практичну допомоги 121 працівникам Головного управління.

Посадових осіб попереджено про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, зокрема за неподання або невчасне подання щорічної декларації.