Запобігання проявам корупції, Новини, Статті

В Головному управлінні проведено антикорупційне навчання

Відповідно до заходів, передбачених Антикорупційною програмою Держгеокадастру на 2019-2020 роки, з метою запобігання вчиненню посадовими особами корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, у Головному управлінні Держгеокадастру у Чернівецькій області з 17.02.2020 по 31.03.2020 проведено тематичне навчання  “Черговий етап електронного декларування в Україні. Рекомендації та роз’яснення”.

Посадових осіб Головного управління ознайомлено із роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції” стосовно заходів фінансового контролю від 13.02.2020 року.

Працівникам також надаються відповіді на найбільш поширені запитання, які виникають у процесі подання щорічної декларації за 2019 рік. Так, протягом січня-березня поточного року надано методичну та практичну допомоги 121 працівникам Головного управління.

Посадових осіб попереджено про відповідальність за порушення вимог фінансового контролю, зокрема за неподання або невчасне подання щорічної декларації.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.