З початку року фахівці Чернівецького обласного Держгеокадастру працювали  33 запити на отримання публічної інформації. За січень-квітень 2021 року обласним управління Держгеокадастру в Чернівецькій області з загальної кількості запитів на публічну інформацію    56 запитів, надійшло електронною поштою – 12, поштою- 41 запит, вручено особисто – 3 запити.

Запитувачам інформації було надано вичерпні відповіді та роз’яснення у чітко визначений законодавством термін. Протягом 4 місяців 2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Чернівецькій області зареєстровано 113 заяв та звернень з питань діяльності Держгеокадастру.

За період з 1 січня по 29 квітня поточного року каналами Урядового контактного центру надійшло 16 звернень громадян України, через Гарячу лінію Держгеокадастру України 128 звернень.

Подати запит до Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області на отримання публічної інформації можна декількома шляхами:

1) зателефонувати за номером: (037) 58-95-51;

2)скористатись формою запиту на інформацію, що доступна в розділі «Доступ до публічної інформації» на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області.

3) надіслати поштою на адресу: Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 194-А 58013

4) надіслати запит на електронну адресу: chernivtsi@land.gov.ua (з поміткою «Публічна інформація»).

5) Записатись на особистий прийом громадян до начальника Головного управління.