За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та МТТ.

Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту Інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», та сприяє опануванню базовими практичними інструментами для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

На цей час курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» налічує понад 13 000 слухачів, більше 40% з яких отримали сертифікати про Його успішне завершення.

Національне агентство з питань запобігання корупції пропонує поширити інформацію про безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» серед зацікавлених осіб, у т.ч. серед працівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, а також підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користувався з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі курсу постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу, та періодично звертаються з інформаційними листами до слухачів.

Для участі в ньому необхідно зайти на сайт «Прометеус» на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about та пройти реєстрацію.