До уваги суб’єктів підприємницької діяльності, які виконують картографічні, геодезичні, гравіметричні, аерозйомочні  роботи.

      Відповідно до ст. 19 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» юридичні та фізичні особи зобов’язані                        безоплатно передавати у  Державний картографо-геодезичний                       фонд України одну копію створених ними геодезичних, топографічних,  картографічних, гідрографічних, аерозйомочних матеріалів       з додержанням вимог законодавства про авторське право.                                           Функції ведення Державного картографо – геодезичного фонду України, відповідно до Наказу Держгеокадастру від 12.12.2016 №332, виконує  Державне науково-виробниче підприємство «Картографія», яке  належить до сфери управління Держгеокадастру та розташоване    за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, буд. 54, поштовий індекс – 02094.            Відповідно до «Положення про порядок надходження, зберігання, використання та обліку матеріалів Державного картографо –геодезичного фонду України» від 22 липня 1999р. №1344 суб’єкти підприємницької діяльності передають матеріали на зберігання до Держкартгеофонду один раз на півріччя, матеріали направляються з супровідним листом та актом приймання-передачі матеріалів  (в 2 прим.). Матеріали, які передаються до Держкартгеофонду можна переглянути на сайті ДНВП   “Картографія” за посиланням: ДНВПКАРТОГРАФІЯ.

         Звертаємо увагу на те, що виконання даної вимоги законодавства перевіряється при проведенні Держгеокадастром  планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

        Повідомляємо, що інформацію про виконання робіт зі створення топографічних планів  та інформацію щодо передачі результатів робіт до Державного картографо-геодезичного фонду необхідно надавати до відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області  за адресою:  м. Чернівці, 58013,  вул. Героїв Майдану,194-А, 4 поверх, кімн.425 або на електронну пошту chernivtsi.geovision@land.gov.ua .