У Хмельницькій області 35 громадян безоплатно приватизували землю двічі, тричі та навіть 4 рази. Так, замість 70 гектарів, передбачених законом у межах безоплатної приватизації, громадянам було виділено майже 150 га землі для ведення особистого селянського господарства. Про це повідомив Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко.

Йдеться лише про факти подвійного отримання земель у межах однієї області. Бо, на жаль, щодня ми виявляємо факти, коли одні й ті ж самі громадяни, або ж хтось використовуючи їхні документи, отримували по декілька земельних ділянок у різних регіонах.  

Я вже писав про Гончарука Івана, який впродовж двох років отримав 4 земельні ділянки у Хмельницькій області, але в ході аудиту на Хмельниччині, маємо й нових «рекордсменів».  

Так, пан Мотрин Максим лише впродовж серпня 2017 року зміг отримати три земельні ділянки для ОСГ загальною площею у 5,8 га у Камянець-Подільському, Старосинявському та Летичівському районах. І це при тому, що за два місяці до того, в червні 2017 року, він вже отримав 2 га у Городоцькому районі Хмельницької області”, – написав Роман Лещенко на своїй сторінці у Facebook.

Про всі факти подвійної приватизації структурні підрозділи Держгеокадастру повідомляють правоохоронні органи, які проводять роботу з повернення земель в державну власність.

Земельну ділянку, яку Максим Мотрин отримав в Старосинявському районі, він, за рішенням суду,  вже повернув державі. Три інші були  продані, та перебувають у власності третіх осіб. Зараз на ці ділянки накладений арешт.