Статтею 32 Закону України «Про землеустрій» визначено, що державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель формується на основі збирання, обробки, обліку матеріалів, отриманих у результаті здійснення землеустрою та оцінки земель.

Порядок користування Державним фондом документації із землеустрою та оцінки земель визначений Законом України “Про землеустрій”, Положенням про Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. № 1553, та Законом України “Про доступ до публічної інформації”.

Наявні матеріали Державного фонду в електронній формі оприлюднені на офіційному веб-сайті Держгеокадастру (доступ за посиланням -https://land.gov.ua/fond_dokumentatsiyi/).

У разі відсутності матеріалів Державного фонду в електронній формі, такі матеріали перетворюються в електронну форму та надаються у порядку, визначеному Законом України “Про доступ до публічної інформації”, за запитом на інформацію у письмовій або електронній формі. Форма запиту затверджена  Положенням про Державний фонд документації із землеустрою та оцінки земель.

З інформацією, необхідною для заповнення запиту для отримання відомостей з документації із землеустрою та оцінки земель, що включена до Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель, можете ознайомитися у відкритому доступі на офіційному веб-сайті Держгеокадастру (доступ за посиланням – https://land.gov.ua/derzhavnyi-fond-dokumentatsii-iz-zemleustroiu/). 

Для отримання відомості з документації із землеустрою та оцінки земель, що включена до Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель, необхідно звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області із запитом на інформацію «Видача відомостей з документації із землеустрою та оцінки земель (додаток 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 р. № 1553), що включена до Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель» згідно встановленої форми.

Запит для надання документації pdf        
Запит для надання документації doc