Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру в форматі дайджесту презентує проміжні результати Проекту з розвитку потенціалу використання національної інфраструктури геопросторових даних.

Партнер з розвитку – Японське агентство міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency, JICA), урядове агентство Японії, орієнтоване на підтримку економічної стабілізації та надання допомоги для великомасштабного розвитку інфраструктури та технічного співробітництва, підтримує зусилля Держгеокадастру з реформування та розвитку сектору геопросторової інформації.

Мета Проекту – створення належних умов для функціонування національної інфраструктури геопросторових даних та розширення її використання у всіх сферах, підвищення кваліфікації представників галузі та користувачів геопрострової інформації, впровадження міжнародного досвіду, реалізація технічних інструментів для сприяння прийняття управлінських рішень.

Також створення і оновлення цифрових карт різного масштабу відіграє особливе значення для національної безпеки, планування відновлення і територіального розвитку.

Операційне управління та координація Проекту здійснюються на рівні робочої групи, до якої увійшли представники Держгеокадастру, JICA, а також секторальні експерти.

Термін реалізації Проекту – до 28.02.2025.

Ознайомитися з матеріалами дайджесту українською мовою

Ознайомитися з матеріалами дайджесту англійською мовою (English version)