Управлінням контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області проводився захід державного нагляду (контролю) за додержанням земельного законодавства під час використання земельної ділянки державної форми власності, яка розташована в м. Чернівці та перебуває у постійному користуванні Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

В ході проведення перевірки державними інспекторами виявлено, що фізична особа-підприємець самовільно зайняла та використовує частину зазначеної вище земельної ділянки за площею – 0,4841 га, шляхом будівництва капітальних будівель та споруд (ресторанний комплекс), чим порушила вимоги статей 125, 126, 168 Земельного кодексу України та Закону України «Про охорону земель».

З огляду на вищевикладене, матеріали перевірки передані в Головне управління національної поліції в Чернівецькій області для внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей за фактами, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення за ч. 3 статті 197-1 Кримінального кодексу України.