Інформація для учасників АТО

Перелік земельних масивів сільськогосподарського призначення державної власності, які придатні для реалізації соціальної ініціативи щодо отримання земельних ділянок військовослужбовців Збройних Сил України, які брали (беруть) участь у антитерористичній операції

Чернівецька область

(Для перегляду переліку натисніть на посилання)

Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області інформує про можливість отримання військовослужбовцями, які виконують завдання по здійсненню антитерористичної операції, у власність земельних ділянок для індивідуального садівництва та ведення особистого селянського господарства.

Для вирішення вищевказаних питань учасникам бойових дій треба звернутися до територіальних органів Держгеокадастру у Чернівецькій області за місцем проживання з відповідним документом, що посвідчує участь у антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо). Також необхідно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

У разі звернення військовослужбовців надається допомога щодо складання звернення (заяви) про надання у власність земельної ділянки, а також забезпечено надання графічного матеріалу з бажаним місцем розташування земельної ділянки та в межах законодавства надається всебічна консультативна допомога щодо подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

Для отримання інформації про виділення земельних ділянок необхідно звертатися до Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області та його територіальних органів.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.