Інформація про результати здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю в 2019 році.

Відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2019 рік, затвердженого наказом Держгеокадастру від 30.11.2018 № 223, силами відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області у 2019 році було заплановано проведення 14 планових перевірки суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

За 2019 рік здійснено 10 планових перевірок суб’єктів господарювання у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності (4 запланованих перевірки не відбулося).

Інформація про стан здійснення планових перевірок занесена у повному обсязі до Пілотного модуля системи заходів державного нагляду (контролю) для запуску ІАС (https://inspections.gov.ua)

 

завантажити в xlsx інформацію про результати здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за топографо-геодезичною і картографічною діяльністю в 2019 році

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.